Müzik Öğretmeni

İş Tanımı :
Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun ilkokul, ortaokul, lise 2018-2019 Eğitim – Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Müzik Öğretmeni alımlarımız olacaktır.
Misyonumuz;
Türkiye’nin en iyi eğitim hizmeti veren, milli ve manevi değerlere saygı duyan, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı, özgür düşünceye sahip,değişim ve gelişime açık,çok yönlü bireyler yetiştirmek için çağdaş eğitim olanağı sunan ve bölgemizde en çok tercih edilen bir okul olmak.
Vizyonumuz;
Çağa ve teknolojik gelişmelere uyumlu hareket ederek bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, insanlığın kazanımlarını ve evrensel değerleri özümsemiş, ülkesini her yönü ile ileri götürmeyi hedefleyen, insanlığa karşı duyarlı,yaşanabilir bir dünya için çaba sarf eden bilinçli bireyler yetiştirerek özel okullar arasında tercih edilen bir kurum olmak.
Aranan Nitelikler;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Pedogojik formasyonu olan,
MEB öğretmen atama kriterlerine sahip,
Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip,
Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı,yaratıcı,yenilikçi,
Takım çalışmasına yatkın, dinamik, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli,
Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan,
Ms Office programlarına hakim,

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun

Eğitim iş ilanları

Eğitim Danışmanı

AKINCI EĞİTİM KURUMLARI

İş Tanımı AKINCI EĞİTİM KURUMLARI BÜNYESİNE KAYIT ÇALIŞMASI ARAMA VE KAYIT ALMA KONUSUNDA TECRÜBELİ BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.

5 Yaş Öğretmeni

ÇAĞDAŞ IŞIĞIM ANAOKULU-ÖZEL YEDİTEPELİ

14 yıllık Anaokulumuzda hazırlık gurubumuza deneyimli öğretmen aranmaktadır. dış görünüşüne önem veren,çocuklar ile iletişimi kuvvetli,tatlı dili ve güler yüzü ile […]

Ümraniye Eğitim iş ilanları