iskurisilanlari.com > Adana iş ilanları > Adana Bay-Bayan iş ilanları > Bay Bayan Gayrimenkul Danışmanları Mersin(İçel) /

Bay Bayan Gayrimenkul Danışmanları Mersin(İçel) /

Bay Bayan Gayrimenkul Danışmanları iş ilanı Mersin(İçel) iş ilanlarında yer almaktadır. Başvuruda buluncakların Mersin(İçel)’de ikamet etmeleri gerekmektedir.
Mersin Mezitli’de bulunan gayrimenkul ofisimize;Satılık, kiralık portföyler oluşturacak,Alıcı, satıcı veritabanı oluşturacak,Sektördeki gelişmeleri takip ederek güncel tutmak, Gayrimenkul alım, satım ve kiralama süreçlerini takip edecek,Hayallerin ötesinde bir kazanç elde etmek isteyen,Gayrimenkul sektöründe deneyimli ve sektörde kariyer yapmak isteyen,Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecekSorumluluk sahibi,B sınıfı ehliyeti olan veAktif araç kullanabilen,Vizyon ve hedef sahibi veHedeflere ulaşacak disiplin ve hırsına sahip,Ekip çalışmasına inanan,İletişim becerisi yüksek,Dürüstlüğü ve güveni ilke edinmiş,Çevresiyle uyumlu çalışabilen,Gayrimenkul danışmanı alınacaktır.

Mersin Alyans Gayrimenkul Adana 03-02-2022

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.