iskurisilanlari.com > Adana iş ilanları > Adana Bay-Bayan iş ilanları > Bay Bayan Mutfak Personeli ve Garson

Bay Bayan Mutfak Personeli ve Garson

Akademi Outsourcıng’ın bu iş ilanı için son başvuru tarihi 28/10/2021
Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz 5 yıldızlı otellerin restaurant veBanquet depertmanlarına;Mutfak personeli olarak çalışacakBay-bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.NOT:Görüşmeler Şişli’deki ofisimizde gerçekleştirilmektedir.Ofisimiz Pazar günü hariç haftanın 6 günü aktif olarak hizmet vermektedir.Eski Osmanlı Sk. Şahin Aprt. No:3 D:6 Mecidiyeköy/ İstanbul (emniyet müdürlüğü yanı) ( Mecidiyeköy metro metrobüs durağına 2 dakika yürüme mesafesinde )

Aranan Nitelikler

* Tercihen Avrupa Yakasında İkamet eden, Prezantabl ve * Düzgün diksiyona sahip, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Deneyimli Deneyimsiz, * 18 – 45 yaş aralığında, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Güler yüzlü, * Kişisel bakımına ve * Dış görüntüsüne önem veren, * Dikkatli ve iş disiplinine sahip, * Full Time veya Part Time ( kendi belirlediğiniz günlerde ) çalışacak * Çalışma arkadaşları arıyoruz.

Akademi Outsourcıng Adana 28-09-2021

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.