iskurisilanlari.com > İzmir iş ilanları > Bergama iş ilanları > Bergama Boya Üretim iş ilanları > BOYA ÜRETİM SORUMLUSU

BOYA ÜRETİM SORUMLUSU

İzmir/Bergama – Kilimalanı Mevkii’nde kurulu yapı kimyasalları üreten firmamıza boyahanede üretim ve renklendirme konusunda uzman boya üretim sorumlusu alınacaktır. Özellikle Bergama merkez ve civarında oturan adaylar tercih sebebidir. Haftasonu çalışma olmamaktadır, yan haklar olarak yemekhane ve servis hizmeti bulunmaktadır. Çalışma saatlerimiz sabah saat 08:30 – akşam 17:30 aralığında olup, vardiyaya dönüşme zamanları ayrıca bildirilmektedir. Bu pozisyonda çalışacak personelin Operatörlük belgelerinin olması ( mesleki yeterlilik) ve sağlık raporlarının hazır bulundurulması şartı bulunmaktadır.

Ücret ve diğer şartlar görüşme neticesi olumlu olan adaylara bildirilecektir. Başvurmak isteyen adayların 0 536 321 64 18 numaralı telefondan İnsan Kaynakları Müdürü Berrin NALCI ile görüşme yapması ( telefonla yapılacak görüşme saatleri sabah saat 08:30 – akşam saat 17:30 aralığında olmalıdır, haftasonları görüşme yapılmamaktadır- whatsapp yazışması da kabul edilmemektedir ) yada [email protected] e mail adresine cv göndermeleri rica olunur. Bergama’da yer alan fabrikaya randevu alınmadan görüşme kabul edilmeyecek, randevu ise İnsan Kaynakları Müdürü Berrin Nalcı tarafından verilecektir.

BERGAMA MADENCİLİK İNŞ. MAKİNA PERLİT SAN. ve TİC. A.Ş. Bergama İzmir 16-06-2021

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.