iskurisilanlari.com > Şişli iş ilanları > Bağcılar iş ilanları > Bağcılar Bulaşıkçı iş ilanları > Bulaşıkçı (Stevard) Beyoğlu

Bulaşıkçı (Stevard) Beyoğlu

Bakırköy’ün Beyoğlu ilçesinde alışacak eleman aranıyor
Yiyecek Ve İçecek Sektörlerinde Kullanılan Kaşık, Çatal, Tabak Gibi Malzemelerde Kalan Atıkları Temizlemek.kullanılan Malzemeleri Elde Veya Bulaşık Makinesinde Yıkamak.makineye Sığmayan Malzemeleri Elde Yıkamak.durulama,kurulama İşlemi Yapmak.yıkanma Ve Durulama İşlemi Biten Malzemelerin Kurulayıp Kontrolünü Yapmak.çıkmayan Lekeleri Ve Yemek Artıklarını Özel Solüsyonlarla Dikkatlice Temizlemek.temizlik İşlemi Bitmiş Malzemeleri Duruladıktan Sonra Özenle Dolaplara Ve Raflara Yerleştirmek.temizlenmiş Malzemeleri İstenilen Miktarda İstenilen Kişiye Temin Etmek.metal Kapları Parlatıcıyla Düzenli Şekilde Parlatmak.ocak, Fırın, Davlumbaz Gibi Mutfak Aletlerinin Temizliğini Yapmak.mutfağın Genel Temizliğini Ve Hijyenini Sağlamak.
Belirlenmiş Saatlerde İşbaşı Yapar.
Daima Temiz Ve Düzenli Bir Görünüm İçindedir. Belirlenen Elbiseyi Giyer.
çalışma Öncesi Ve Sonrası Mutfağı Temizler, Bulaşıkhanedeki Makineleri Temizler, Günlük Bakımlarını Yapar Ve Eksiklerini Giderir. Daima Disiplinli, Hızlı Ve Çalışkan Olmalıdır.
Kendisine Verilebilecek Görevleri Vardiyası İçerisinde, Zamanında Ve Eksiksiz Yapar.
Çalışırken Mutfak Hijyen Ve Güvenlik Kurallarına Ve Standartlarına Uymak Durumundadır.satınalma Biriminden Mutfağa Gelecek Malların Taşınmasına Yardım Eder. Mutfak Alanında; Tabakların, Kaşık – Çatalların, Bardakların Ve Diğer Malzemelerin Doğru Yerde, İstiflenmiş, Temiz Ve Düzenli Olmasına Uğraşır. Mutfak Tezgah Ve Dolaplarının, Malzeme Depolama Alanlarının Temiz Olmasına Gayret Eder.mutfak Kapanmadan Önce; Ertesi Güne Tezgahlarda Bulaşık Yemek Artıklarını Bırakmamak Şartı İle Tüm Kontrollerini Yapar.

Kılıçalipaşa Mah Mebusan Cad Galataport J4 Blok Istanbul Beyoğlu
Beyoğlu
Istanbul / Türkiye

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.