iskurisilanlari.com > Hacılar iş ilanları > Kocasinan iş ilanları > Kocasinan Çevre Mühendisi iş ilanları > Çevre Mühendisi iş ilanı

Çevre Mühendisi iş ilanı

SERA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ’a Çevre Mühendisi alınacaktır.
Çevre İzin Lisans Yönetmeliği Kapsamında Çevre Görevlisi İşlemlerinini Yürütülmesi İşi İçin; Çevre Görevlisi Belgesine Sahip, Çevre Danışmanlığı Konusundan En Az 2 Yıl Tecrübeli, Office Progrlarına Hakim, Ehliyeti Olup Aktif Araç Kullanabilen, Seyehat Engeli Olmayan.personel Alınacaktır.
* Ücret, Servis Ve Detaylar İşverenle Görüşülecektir.
Lütfen Kuruma Gelerek Ya Da Aşağıdaki Adımları İzleyerek Online Başvuru Yapınız.
1-tc Kimlik Numaranız Ve Şifreniz İle İşkur Resmi Web Sitesine ( Www.iskur.gov.tr ) Giriş Yapınız.sadece Resmi Web Sitesinden Şifre İle Giriş Yaptığınız Ve Başvuruyu Tamamladığınız Takdirde İşveren İletişim Bilgilerine Ve Adresine Ulaşabileceksiniz.
2-özgeçmiş Alanında Bulunan Meslek Ve Öğrenim Bilgileriniz İle Başvuracağınız İlandaki Bilgilerin Aynı Olmasını Sağlayınız.
3-ilan Sayfasının En Sonundaki “başvur” Butonuna Tıklayınız Ve Başvurunuzu Tamamlayınız Daha Sonra Firma İle İletişime Geçebilirsiniz

Dikkatli Ve Titiz
özgüveni Ve İletişim Becerisi Yüksek
Sorumluluk Sahibi

Osman Kavuncu Mah. Gazi Bey Cad. No:121
Melikgazi
Kayseri / Türkiye

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.