iskurisilanlari.com > Ankara iş ilanları > Ankara Depo iş ilanları > DEPO SORUMLUSU elemanı aranıyor

DEPO SORUMLUSU elemanı aranıyor

Ankara’da DEPO SORUMLUSU olarak çalışacak eleman alınacaktır.
Hammadde Depo Sorumlusu olarak görev yapacak kişinin temel fonksiyonu hammadde, yarı mamul ve ambalaj malzemelerinin depo giriş çıkışlarını düzenlemek ve ERP sistemine kayıtlarını yapmak, uygun şekilde depolanmasını sağlamak, stok takibini gerçekleştirmektir.

1. Depoya gelen hammadde, yarı mamul ve ambalaj malzemeleri irsaliye karşılığı sayarak/saydırarak teslim alır; irsaliyenin bir nüshasını muhasebe birimine iletir.

2. Depo girişi yapılan hammadde ve malzemelerin giriş fişlerini ve sipariş bilgilerini, irsaliye ve fatura bilgilerini ERP deki sipariş bilgileri ile karşılaştırır.

3. Gelen hammadde, yarı mamul ve ambalaj malzemelerin cinsini, miktarını, etiket bilgilerini, kalite güvence birimince belirlenmiş kabul kriterleri doğrultusunda kalitesini ( iz, kir, hasar olup olmadığını ) kontrol eder; kabul kriterlerine uygun olmayan ürünler hakkında satın alma birimine bilgi verir, satın alma biriminin bilgisi dâhilinde bu ürünleri iade eder.

4. Gelen hammadde, yarı mamul ve ambalaj malzemelerinin, malın cinsine, miktarına, barkod numaralarına, büyüklüğüne vs. dikkat ederek depoda belirlenmiş yerlere düzenli bir şekilde istif edilmesini sağlar.

5. Üretimin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli hammadde, yarı mamul ve ambalaj malzemelerinin hammadde depo elemanı tarafından ilgili birimlere teslim edilmesini sağlar, çıkışı yapılan ürünlerin ERP programından çıkış işlemlerini gerçekleştirir.

6. Üretimden gelen ihtiyaç fazlası hammadde, yarı mamul ve ambalaj malzemelerinin teslim alınmasını, malın cinsine, miktarına, barkod numaralarına, büyüklüğüne vs. dikkat ederek depoda belirlenmiş yerlere istif edilmesini sağlar ve ERP programına giriş işlemlerini gerçekleştirir.

7. Stok kontrolünü ve envanter sayımını organize eder ve yönetir.

Deponun temiz ve düzenli tutulmasını sağlar Ve kendine bağlı personellerin sevk idaresini sağlar.

– Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

– Daha önce sorumlu pozisyonunda çalışmış olan,

– Analitik düşünebilen ve insiyatif kullanabilen,

– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

– En az 3 yıl tecrübeli,

REPETFOOD GIDA VE YEM SAN. TİC. A.Ş. Ankara 03-06-2021

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun.