Dış Saha Koordinasyon / Set Süpervisörü

Merhaba Sayın Aday, Mayadroom Ajans 2000 yılında Mevlüt Dede Tarafından Kurulmuş ve Hakkaniyeti Önplanda Tutarak Kayıt Olmak isteyen Oyuncu Adaylarından Kayıt Ücreti Almayan Tek Kurumdur. Mayadroom Ajans 16 Yıldır Tv Sektörüne Yardımcı Oyuncu, Konuk Oyuncu, Ana Cast, Reklam Yüzü Cast Hizmetini Sağlayan Kuruluştur. Mayadroom Ajans Türkiye’de Her Sene Çekilen 35 Tv Dizisinin 30 una, En Kalibreli Sinema ve Reklam Filmlerine Tek Kurum Olarak Hizmet Sağlayan Kendi Alanın En Büyük Kurumudur. Mayadroom Ajans Mecidiyeköy Genel Merkezli Olup Ortaklar Caddesinde 7 Katlı Bir Cast Ofisine Sahip Levent’de Ayrıca Bir Ofisi Olan Kurum Genelinde 200 Personeline İstihdam Alanı Sağlamaktadır. Şimdide Size Kurumumuzun En Önemli Departmanlarından Olan Supervisor Departmanını Tanıtacağız.
Supervisor; Reklam, sinema ve dizi filmlerinde oyuncu/yardımcı oyuncu kadrosunun sevk ve idaresini sağlayan dış sahada çalışan, cast sorumluların hazırlamis olduğu cast kadrolarının yönetiminden sorumlu kişilerdir.
Supervisor; ajans ile hizmet verilen yapımcı firma arasındaki en önemli köprü vazifesini gören/üstlenen ajansın bir nevi setteki en yetkili temsilcisidir.
Ajansın setteki bire bir olarak en belirgin personeli olduğu için sorunlarla bire bir muhattab olan ve sorunların kriz haline varmadan çözülmesini sağlamakla yükümlüdür. Yani tabiri caizse bir ordunun en öndeki Komutanlaridir. Bu pozisyon bu kadar kritik önem taşımaktadır. Kurumsal firmaların olmazsa olmazlarından olan koşulsuz müşteri memnuniyeti gerek yapımcı firma gerek oyuncu yardımcı oyuncu tarafına hakkaniyetle uygulanıp her zaman kurumun geleceği ilk temel kuraldır.
Supervisorluk bir nevi organizatörlüktür. Sayısı onlara hatta yüzlere varan cast topluluğunu yönetip idare edebilmek, memnun etmek ve aynı zamanda hizmet edilen firma yetkililerini memnun etmek kuralını taşımaktadır. Eğer söz konusu birden fazla sosyal statüye sahip olan insanları bir arada yönlendirme ise bu pekde kolay bir iş değildir. Bu yönetimi yapabilecek kabiliyetin en gerekli insan özelliği sabır ve hoşgörüde yatmaktadır. Supervisorluk kaostan beslenen bir meslektir. Her an krize varabilecek olaylara hazır olmalı ve soğukkanlılığını korumalıdır.
Supervisor hizmet verilen firma yetkilileri ve setteki cast kadrosuyla mesafesini koruyabilen samimiyet ve ciddiyet arasındaki çizgiyi bilen yani çalıştığı firmayı nasıl temsil etmesi gerektiğini unutmayan organizasyon yeteneğine sahip, çalışkan, sabırlı, hoşgörülü erdemliğe sahip dış sahadaki çalışma şartlarına uygun orta düzey yöneticidir.Supervisorlugun Nitelikleri
1.Esnek Çalisma Saatleri
2.Gerektiginde Gece Gec Saatlere Kadar Calisma
3.Günün Erken Saatlerinde iş basi yapma
4.Zamana Karsi Yarisma
5.Anlik Kaos Durumlarini Cozumleyebilme
6.Stres ve baskili kosullarda Yoneticilik Vasfini Kullanarak Calışma
7.Dis sahada Calisildigi icin Soguk veya Sicaga Dayanikli Olma
8.Uyku Probleminin Olmamasi
9.Gerektiginde Gece Gec Saatlerde is bitimi Yapip Bir Soraki Gün Günün Erken Saatlerinde İş basi yapma
10.Organizasyon Yeteneginin Olmasi
11.Her Kosulda Musteri Memnuniyeti Politikasini Uygulama
12.Genel Anlamda Pratik ve Hizli Olma (Pratik Zeka)
15.ikna Kabiliyetinin Yuksek Olmasi
16.istikrarli Olmak
17.Sabirli Ve Soguk Kanli Olmak
18.iş Takibinin iyi analiz Edilmesi Kendinden Emin Olunması
19.İş Telefonunun Surekli Calmasi
20.Karşı Cinsle Olan Mesafe Cizgisini Aşmamak Karşı Cinsle mesafesini koruyabilen samimiyet ve ciddiyet arasındaki çizgiyi bilmek

İstanbulKadıköy MAYADROOM AJANS 10-11-2019 14:02 30-12-2019 00:00

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun