İhracat Pazarlama Sorumlusu

Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1931 yılında kurulmuş olup, bugün 3.kuşağın yönetiminde olan %100 el yapımı, kalite ve prestijin sembolü JAG CLUB ayakkabı üretmektedir.Referanslarımızdan bazıları Prens Charles, Abd Başkanı Donald Trump ve Coca Cola’nın Ceo’su Muhtar Kent’dir.

İhracat Satış/Pazarlama departmanında görev almak üzere müşteri ilişkileri, marka yönetimi, reklam ve halkla ilişkiler, fuar, tanıtım, satınalma ve üretim konusunda deneyim sahibi ayrıca portföyümüze yeni kurumsal firmalar katacak, aşağıda detaylandırılmış niteliklere sahip İhracat Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Yerimiz Merter’dedir .

İstanbul Hasel Ayakkabı ve Giyim San. ve Tic. AŞ. 10-11-2019 14:32 30-12-2019 00:00

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun

İhracat Pazarlama Sorumlusu iş ilanları

İhracat Pazarlama Sorumlusu /

‘da İhracat Pazarlama Sorumlusu olarak çalışacak eleman alınacaktır. Dokuma kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İhracat Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yürütecek. […]

23 saat önce - Kazaroğlu Tekstil San. Tic. A.Ş.

İhracat Pazarlama

İstanbul’da bulunan iş yerimiz için İhracat Pazarlama’ya ihtiyaç vardır. İHRACAT PAZARLAMA SORUMLUSU – SİLİVRİ / İSTANBUL Yurt dışı seyehat engeli […]

4 gün önce - KAYA PROFİL PLASTİK

Ürün Pazarlama Sorumlusu elemanı aranıyor

İstanbul’da çalışacak eleman aranıyor. İnşaat Pazarlama Sorumlusu aramaktadır.   Deneyimli, İş tecrübesi yüksek, Kariyerini düşünen, Personeller aranmaktadır. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

1 hafta önce - Özdiyol İnşaat Dışcephe Mantolama

İstanbul İhracat Pazarlama Sorumlusu iş ilanları