iskurisilanlari.com > İstanbul iş ilanları > Esenyurt iş ilanları > Esenyurt mekanik iş ilanları > Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul / Esenyurt

Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul / Esenyurt

Tekiner Kırt.Malz.Paz.San.Ve Tic.Ltd.Şti’nin bu iş ilanı için son başvuru tarihi 11/02/2021
Sektörünün liderlerinden olan firmamızın, Esenyurt’ taki tesisinde plastik ürünleri imalatında görev alacak;Mekanik Bakım Teknisyeni aramaktayız.Meslek Yüksek Okulu ya da Meslek Liselerinin Makine/ Mekatronik/ Elektrik-Elektronik vb. bölümlerinden mezun,Bakım- onarım konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Tercihen ensek ambalaj endüstrisinde deneyim sahibi,Arıza, bakım- onarım, mekanik/ elektrik konularında deneyimli,Mekanik, elektro mekanik arıza tespiti konusunda tecrübeli,Hidrolik- pnömatik konularına hakim,Chiller, kompresör, jeneratör vb. temel fabrika ana cihazları hakkında deneyim sahibi,Periyodik bakım planı oluşturabilen ve uygulayabilen,Tercihen kaynak bilgisi ve tecrübesi olan,Makine kurulumu ve modifikasyonları konusunda tecrübeli,Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın,Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecekSorumluluk sahibi, disiplinli, işlemler arasında koordinasyon sağlama becerisine sahip,Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın,Aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,Esenyurt bölgesi civarında ikamet eden.

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.