iskurisilanlari.com > Nilüfer iş ilanları > Yıldırım iş ilanları > Yıldırım Elektrikçi iş ilanları > Nilüfer’de Elektrikçi

Nilüfer’de Elektrikçi

Bu iş ilanı için İYON MEKATRONİK ROBOT OTOMASYON YAZILIM ELEKTRİK MAKİNA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.
Elektirk Mezunu Veya Bilgisi Olan Pano Toplama Konusunda, A.g. Ve O.g. Bilgili, Proje Okumayı Bilen Kablo Montajı Yapabilen Eleman Alınacaktır. İş Bilgisi Olan Tercihimizdir. Çalışma Saatleri 08:00-17:30/vardiya Yok ( Aktif Araç Kullanan)
Servis Güzergahı :
Yıldırım-nilüfer-ankara Yolu İstikameti
“ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gidebilirsiniz / Şifreniz İle E-şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gidebilirsiniz.”

Alaaddin Bey Mh Çiftlik Cd No:5h/1/0 Bursa/nilüfer Nilüfer Bursa
Nilüfer
Bursa / Türkiye

İYON MEKATRONİK ROBOT OTOMASYON YAZILIM ELEKTRİK MAKİNA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED Nilüfer Yıldırım 07-06-2022

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.