iskurisilanlari.com > İstanbul iş ilanları > Esenyurt iş ilanları > Esenyurt muhasebe iş ilanları > Ön Muhasebeden Anlayan Bayan Personel / İstanbul

Ön Muhasebeden Anlayan Bayan Personel / İstanbul

Ön Muhasebeden Anlayan Bayan Personel iş ilanı İstanbul iş ilanlarında yer almaktadır. Başvuruda buluncakların İstanbul / Esenyurt’ta ikamet etmeleri gerekmektedir.
Hadımköy’de bulunan firmamızda çalışmak üzere,Ön muhasebe bilgisi olan,Fatura, irsaliye kesebilecek,Ürün giriş çıkış takibi yapabilecek,Logo go3 programını aktif kullanabilen,Personel takip sistemlerine hakim (PDKS sistemi)Ofis programlarını kullanabilen(excell, word),Telefonlara bakacak veMisafir karşılayabilecek,En az 2 ile 5 yıl arası deneyimi olan,25-40 yaş arası,Bayan personel aranmaktadır.Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü ve Hadımköy civarı ikamet edenler tercihimizdir.Maaş+ SGK+ Yol Ücreti imkanları mevcuttur.Çalışma saatleri: 08:00-18:30Cumartesi-Pazar çalışma yoktur.Not: İşyerimiz Hadımköy gişelerinin sol tarafındaki,Mercedes Gen. Müdür. karşısındadır.Esenyurt Karaağaç dolmuş hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.