iskurisilanlari.com > Ankara iş ilanları > Ankara ÖZEL iş ilanları > ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Ankara’da ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak çalışacak eleman alınacaktır.
Yükseltepe de bulunan site projesi için emekli bay personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personel site güvenliği konusunda tecrübeli olacaktır. Yükseltepe bölgesinde ikamet etmesi tercih sebebidir.
Ankara Kazan bölgesinde başlayacağımız enerji santrali projesi için 1 bay özel güvenlik personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personeller tercihen emekli asker kökenli, Kazan bölgesinde ikamet eden kendi aracı ile ulaşım sağlayabilecek, personeller olacaktır. Personeller 14/ 34 sisteminde çalışacaktır.
Ankara Elmadağ Yenimahalle köyü bölgesinde başlayacağımız enerji santrali projesi için 2 bay özel güvenlik personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personeller tercihen emekli asker kökenli, Elmadağ bölgesinde ikamet eden kendi aracı ile ulaşım sağlayabilecek, personeller olacaktır. Personeller 14/ 34 sisteminde çalışacaktır.
Saray Keresteciler de bulunan bir fabrika için emekli bay personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personel 55 yaşını aşmamış, Güvenlik kimlik kartına
Ankara İncek te TED koleji yakınlarında bulunan site projemiz için 2 emekli bay personel alımı yapılacaktır.
Alım yapılacak personeller Özel Güvenlik Kimlik kartına sahip, Fiziki yapısı ve diksiyonu düzgün 55 yaşını aşmamış, emekli asker olması tercih sebebidir. Personel 14 / 34 sisteminde çalışacaktır.
Ankara Beytepe Bölgesinde bulunan bir anaokulu için bayan danışma personeli alınacaktır. Personel 25/ 35 yaş aralığında iyi derecede ingilizce bilen, sincan etimesgut bölgesinde ikamet etmesi tercih sebebidir. Çalışma saatleri : 08 :00 18 : 00 saatleri arasında olacaktır.

ERN GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ Ankara 29-11-2021

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.