Psikolog / Sosyal Hizmet Uzmanı

Down Sendromu Derneği’nin Kozyatağı adresinde görevlendirilmek üzere takım çalışmasına uygun, uyumlu, sabırlı, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, heyecanımızı paylaşacak; İŞ KOÇU veya EĞİTMEN olarak eğitilmek ve görevlendirilmek üzere iyi derecede İngilizce bilen, ofis programları ve sosyal medya kullanan, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı veya Özel Eğitim uzmanı arıyoruz.

İş koçu personel, Down sendromlu yetişkinlerin işe yerleştirilmeleri, gerekli eğitimlerin organize edilmesi ve gerçekleştirilmesi, şirketlerle görüşmelerde görev yapacaktır.

Eğitmen personel, bağımsız yaşam ve kariyer akademisinde 18 yaş üstü Down sendromlu gençlerin bağımsız yaşam eğitimlerinden sorumlu olacaktır.

Adana Adana Down Sendromu Derneği 09-11-2019 23:26 29-12-2019 00:00

Adana iş ilanları

İlan bilgileri
Firma : Down Sendromu Derneği
Başvuru : Başvuru yap / İlanı incele

Eğitim iş ilanları

Eğitim Danışmanı

Kurumumuzda Eğitim Danışmanı pozisyonunda çalışmak üzere: – Kişisel gelişimine önem veren, – Sertifika programlarına katılmış, – İnsan ilişkileri güçlü – […]

7 saat önce - Via Akademi Eğitim Dan. Hiz. Ltd Şti

Fransızca Öğretmeni

Haftanın 1 günü Perşembe günleri tam gün olarak bizimle çalışabilecek, anasınıfı ve ilkokul öğrencilerinin dersleri için Türk ya da yabancı […]

7 saat önce - Izmir Düşünür Koleji

Matematik Öğretmeni

Tecrübeli yada kendini yetiştirmek isteyen öğretmenlerle görüşme yapılacaktır. Sincan ve Etimesgut çevresinde ikamet edenler önceliğimizdir. Yarı zamanlı öğretmenlerde alınabilir.

7 saat önce - Bilge Kişisel Gelişim Kursu

Ankara Eğitim iş ilanları

Sincan Eğitim iş ilanları