Hasta Bakımı Teknisyeni Doğan Alparslan Özel Serdivan / Sakarya

Serdivan Sakarya’da Hasta Bakımı Teknisyeni Doğan Alparslan Özel iş ilanı için son başvuru tarihi :09/10/2020

Bakıcı Personel
Bakim Merkezimizde Calistirilmak Uzere Engelli Bakim Merkezleri Yönetmeliginde Belirtildiği Gibi Bakici Personel Aranmaktadir.
Yas Cinsiyet Sarti Olmayip Yemek Var Servis Yok Görüşmeler Yuzyuze Yapilmaktadir. Ilgili Yönetmelikte Belirtilen Sart Asagida Bulunmaktadir.
Bakici Personel:
Sağlık Meslek Liselerinin Anestezi Teknisyenliği, Tıbbi Görüntüleme Teknisyenliği, Tıbbi Laboratuvar Teknisyenliği, Tıbbi Sekreterlik, Acil Tıp Teknisyenliği, Ortopedik Protez Ve Ortez Teknisyenliği, Çevre Sağlığı Teknisyenliği, Diş Protez Teknisyenliği Ve Benzeri Bölümleri Hariç Diğer Bölümlerden Mezun Olan, Liselerin Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi, Engelli Veya Yaşlı Bakımı Bölümü İle Bu Bölümlerin Ön Lisans Programları Mezunu Olan Ya Da Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Asgari 400 Saatlik Engelli Bakım, Yaşlı Bakım, Yaşlı Ve Hasta Refakatçisi Modüler Programı Veya Yükseköğretim Kurumlarının Aynı Amaçlı, Eşdeğer Eğitim Programlarından Sertifika Alan Kişiler

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 18:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.