iskurisilanlari.com > Pendik iş ilanları > Pendik Yay iş ilanları > Yay Makinesi Operatörü iş ilanı

Yay Makinesi Operatörü iş ilanı

Yay Makinesi Operatörü iş ilanı Pendik iş ilanlarında yer almaktadır. Başvuruda buluncakların Pendik’te ikamet etmeleri gerekmektedir.
Kurtköy Sanayi Mahallesinde Bulunan, Her Türlü Sektörlere Ve Her Türde Yay İmalatı Yapan Fabrikamıza Yetiştirilmek Üzere Askerliğini Yapmış ( 22-28 Yaş Aralığında ) Lise Ve Dengi Okullardan Mezun Bay Elemanlar Alınacaktır. (yetişecek Personel, Teknik Resime Göre Cnc Makinelerinde Program Yazabilecek Ve Yay Üretebilecek ) Adayın Minimum Ölçü Aletlerinden Kumpas Kullanabiliyor Olması Tercih Sebebidir. Ücret Kişinin Nitelik Ya Da Deneyimlerine Göre Değişecek Olup, Yüz Yüze Konuşulacaktır.
çalışma Saatleri 08:00- 18:00 Olup, Cumartesi Pazar Tatildir. Rahat, Huzurlu Bir Ortamda Çalışmak İsteyen, Sorumluluklarının Farkında Olan, Gelişime Açık Arkadaşları Görüşmeye Bekliyoruz.

Not: İnternet Üzerinden Başvuru Yapacak Adayların Sol Alt Köşede Bulunan ‘başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra İrtibat Bilgileri Kısmında Belirtilen Şekilde (iletişim Telefon Numarasından Yada E-posta Adresinden ‘özgeçmiş Paylaşarak) Başvuru Yapmaları Rica Olunur.
Detaylı Bilgi İçin ; 0 530 303 23 01
Cv Göndermek İsteyenlerin İ[email protected] Adresine Göndermeleri Rica Olunur.

Sanayi Mah. Kudüs Sok. No:42/3
Pendik
Istanbul / Türkiye

KAYALAR YAY SANAYİ TİCARET LİMİTED Pendik 05-12-2022

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun.