Yönetici Asistanı

İstanbul-Kartal merkezde bulunan müzik ve dans okulumuz için genel işletme bölümüne yönetici asistanı/müdür yard./işletmecilik alanlarında deneyimli olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

Daha evvel bir sanat okulu, dans okulu veya dershane gibi eğitim kurumlarında çalışmış veya kendini bu alanda yeterli gören, mesai arkadaşlarını iyi organize edip verimli bir çalışma ortamı yaratan, kurumun öğrenci potansiyelini yükselten veya yükseltmek için stratejiler oluşturan, çalışmayı seven ve kuruma artı değer katacağına inan arkadaşlarımızı bekleriz.

Aradığımız vasıflar:

1. Genel işletmeyi yapabilecek office programlarını veya otomasyonu bilen, giriş ve çıkışları günlük yetkiliye ileten. Bu raporlar doğrultusunda haftalık ve aylık toplantılarda strateji belirleyip uygulayabilen. Yönetici-Müdür prensiplerini ve sorumluluklarını bilen.

2. Öğrenci, öğretmen ve veli ilişkilerinde güler yüzlü [belli sınır ve değerle çerçevesinde] ve net iletişim kurabilen.

3. Bilgi almak için arayan veya bizzat kuruma gelen aday öğrenciye eğitim programlarımızı eksiksiz anlatabilen, ikna derecesi ve samimiyeti ile görüşmeyi pozitife çeviren.

4. Çalışma arkadaşlarının gün içinde hem keyifli hem de verimli çalışmalarını sağlayacak iş programı hazırlayan ve kontrolünü yapan. Bu iş raporlarını haftalık ve aylık toplantılarda kurum yetkililerine sunabilen [belge veya powerpoin].

5. Yıl içinde yapılan reklam, satış-pazarlama ve tanıtım alanlarında aktif rol alabilen, arkadaşlarını yönlendirebilen, kontrollerini yapabilen.

6. Sosyal medyayı kullanabilen, mail alıp-gönderebilen, mesajlara geri dönüşü sağlayabilen.

7. Yıl içinde yapılan dinleti, gösteri, konser vb. etkinliklerde organizasyon kabiliyeti olan, öğrenci, veli ve çalışma arkadaşlarını yeterlilik alanlarına göre yönlendirebilen.

8. Kuruma kendi yeteneği ve bakış açısıyla katkı sunan, fikir üreten, yenilikçi ve verim odaklı hamlelerde bulunabilen.

En önemlisi: samimi, dürüst ve çalışmayı seven…

İstanbulKartal Deniz Güneş Dans Ve Müzik Akademisi 10-11-2019 08:35 30-12-2019 00:00

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun

İstanbul Anadolu Yakası Eğitim iş ilanları

İstanbul Anadolu Yakası’da Kimya Öğretmeni

Bilgi Kuram Koleji’nin bu iş ilanı için son başvuru tarihi 28/06/2020 2020-2021Eğitim Öğretim dönemi için,Alanında yetkin,Öğrencilerini önemseyen,çalışma, planlama ve öğrenci […]

7 saat önce - Bilgi Kuram Koleji

Biyoloji Öğretmeni / İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesinde çalışacak eleman aranıyor Cebir Okulları kampüslerine tecrübeli Biyoloji öğretmenleri alınacaktır.

7 saat önce - Cebir Okulları

İngilizce Tercüman / Çevirmen Kadıköy

İngilizce Tercüman / Çevirmen iş ilanı İstanbul Anadolu Yakası iş ilanlarında yer almaktadır. Başvuruda buluncakların İstanbul Anadolu Yakası / Kadıköy’de […]

9 saat önce - Business School

İstanbul Anadolu Yakası Eğitim iş ilanları

Kadıköy Eğitim iş ilanları