Yönetici Asistanı

İstanbul-Kartal merkezde bulunan müzik ve dans okulumuz için genel işletme bölümüne yönetici asistanı/müdür yard./işletmecilik alanlarında deneyimli olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

Daha evvel bir sanat okulu, dans okulu veya dershane gibi eğitim kurumlarında çalışmış veya kendini bu alanda yeterli gören, mesai arkadaşlarını iyi organize edip verimli bir çalışma ortamı yaratan, kurumun öğrenci potansiyelini yükselten veya yükseltmek için stratejiler oluşturan, çalışmayı seven ve kuruma artı değer katacağına inan arkadaşlarımızı bekleriz.

Aradığımız vasıflar:

1. Genel işletmeyi yapabilecek office programlarını veya otomasyonu bilen, giriş ve çıkışları günlük yetkiliye ileten. Bu raporlar doğrultusunda haftalık ve aylık toplantılarda strateji belirleyip uygulayabilen. Yönetici-Müdür prensiplerini ve sorumluluklarını bilen.

2. Öğrenci, öğretmen ve veli ilişkilerinde güler yüzlü [belli sınır ve değerle çerçevesinde] ve net iletişim kurabilen.

3. Bilgi almak için arayan veya bizzat kuruma gelen aday öğrenciye eğitim programlarımızı eksiksiz anlatabilen, ikna derecesi ve samimiyeti ile görüşmeyi pozitife çeviren.

4. Çalışma arkadaşlarının gün içinde hem keyifli hem de verimli çalışmalarını sağlayacak iş programı hazırlayan ve kontrolünü yapan. Bu iş raporlarını haftalık ve aylık toplantılarda kurum yetkililerine sunabilen [belge veya powerpoin].

5. Yıl içinde yapılan reklam, satış-pazarlama ve tanıtım alanlarında aktif rol alabilen, arkadaşlarını yönlendirebilen, kontrollerini yapabilen.

6. Sosyal medyayı kullanabilen, mail alıp-gönderebilen, mesajlara geri dönüşü sağlayabilen.

7. Yıl içinde yapılan dinleti, gösteri, konser vb. etkinliklerde organizasyon kabiliyeti olan, öğrenci, veli ve çalışma arkadaşlarını yeterlilik alanlarına göre yönlendirebilen.

8. Kuruma kendi yeteneği ve bakış açısıyla katkı sunan, fikir üreten, yenilikçi ve verim odaklı hamlelerde bulunabilen.

En önemlisi: samimi, dürüst ve çalışmayı seven…

İstanbulKartal Deniz Güneş Dans Ve Müzik Akademisi 10-11-2019 08:35 30-12-2019 00:00

İstanbul Anadolu Yakası iş ilanları

İlan bilgileri
Firma : Deniz Güneş Dans Ve Müzik Akademisi
Başvuru : Başvuru yap / İlanı incele

İstanbul Anadolu Yakası Eğitim iş ilanları

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

İstanbul İli Kadıköy İlçesi Göztepe Mahallesinde faaliyet gösteren özel öğretim kursuna parttime çalışacak Sosyal Bilgiler Öğretmeni veya Tarih Öğretmeni alınacaktır. […]

3 saat önce - Gürsoy Ticaret

İngilizce Öğretmeni

İstanbul Esenler Giyimkent' te bulunan eğitim kurumumuz için full time ve part time ''İngilizce Öğretmenleri'' alınacaktır. Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz […]

5 saat önce - Yeni Uzman Akademi Limited Şirketi

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Anaokulu Öğretmeni Kadıköy Merdivenköy civarında hizmet veren Özel Çilek Ağacı Anaokulu’nda görevlendirilmek üzere “Anaokulu Öğretmeni” aramaktayız. CVLERİN AYRINTILI BİLGİ İÇERMESİ […]

5 saat önce - Çilek Ağacı Anaokulu

İstanbul Anadolu Yakası Eğitim iş ilanları

Kadıköy Eğitim iş ilanları