iskurisilanlari.com > Antalya iş ilanları > Alanya iş ilanları > Alanya satış iş ilanları > Akseki – Satış Pazarlama Şefi

Akseki – Satış Pazarlama Şefi

Satış Pazarlama Şefi iş ilanı Akseki iş ilanlarında yer almaktadır. Başvuruda buluncakların Akseki / Alanya’da ikamet etmeleri gerekmektedir.
Demir Çelik Sektöründe Bulunan Firmamız Çeşitli Tezgahlarda Metal , Sac İşlemesi Yapmaktadır. Bu Konuda Satış-pazarlama Yapmak Üzere Deneyimli, Satış – Pazarlama Temsilcisi Aramaktayız. İletişim Ve İfade Yeteneği Ve İkna Kabiliyeti Yüksek Olan, Satış Yapmaya İstekli ,heyecanlı, Dinamik , Yeni Müşterileri Portföyümüze Kazandıracak Çalışma Arkadaşları Aramaktayız. Ücret Karşılıklı Görüşme Sırasında Belirlenecektir.
Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti Ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme Ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/teknik Bilgi Ve Tecrübe
Yukarıda Belirtilenler

Organize Sanayi Bölgesi 1.kısım Antalya Bulvarı No:11
Döşemealtı
Antalya / Türkiye

SÜMBÜLOĞLU DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM Akseki Alanya 05-01-2024

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.