iskurisilanlari.com > Pendik iş ilanları > Tuzla iş ilanları > Tuzla Ambar Depo iş ilanları > Ambar Depo Görevlisi Kadıköy / Kartal

Ambar Depo Görevlisi Kadıköy / Kartal

HMSHOST YİYECEK VE İÇECEK HİZM A Ş PENDİK 10’da çalşacak Kartal’da eleman arıyoruz.
İş Tanımı : Ürünlerin Şirket Standardına Göre Teslim Alınmasını Ve Depolanmasını Sağlamak. İlgili Sipariş Ve Teslim Formlarından Gelen Bilgilerin Şirket Standartlarına Göre İşlenmesini Ve My Inventory Sistemine Doğru Bir Şekilde Girilmesini Sağlamak. Sipariş Taleplerine Göre Ürünleri Hazır Eder Gelen Siparişleri Gözden Geçirir Ve Depo Öneticisine Hatalar Ve Sorular Hakkında Bilgi Verir. Ürünü Stoklar, Tarih Etiketi Yapıştırır Ve Sıcaklığını Kontrol Eder.ilk Giren İlk Çıkar Methodunun Depoda Uygulanmasında Öncü Olur. Rafları, Palet Alanını Ve İş İstasyonlarını Temiz Tutarak Güvenli Ve Temiz Bir Çalışma Ortamı Sağlar; Temiz Nakliye İkmal Alanını Korumak; Prosedürlere, Kurallara Ve Düzenlemelere Uymak Zorundadır. Forklift Kullanımını Gerekli İş Güvenliği Hususlarına Uygun Olarak Yapar Ve Kurallara Uyar. Mükemmel Gıda Güvenliği Ve Sanitasyon Uygulamaları Uygular Ve Haccp Standartlarına Uygundur Yeme-içme Müdürünün Emriyle Yukarıdakilerle İlgili Diğer İşleri Yapmak.
Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması
Not: İnternet Üzerinden Başvuru Yapacak Adayların Sol Alt Köşede Bulunan ‘başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra İrtibat Bilgileri Kısmında Belirtilen Şekilde (iletişim Telefon Numarasından Yada E-posta Adresinden ‘özgeçmiş Paylaşarak) Başvuru Yapmaları Rica Olunur.
Kozyatağı , Gözdağı, Tuzla , Ümraniye Servislerimiz Mevcuttur

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Terminal Binası Asma Kat Yönetim Ofisleri Katı Ofis Kodu Ml 1303 Pendik İstanbul
Pendik
Istanbul / Türkiye

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun.