iskurisilanlari.com > Pendik iş ilanları > Tuzla iş ilanları > Tuzla Depo iş ilanları > Depo Görevlisi (Gıda) iş ilanı

Depo Görevlisi (Gıda) iş ilanı

Kadıköy Kartal’da Depo Görevlisi (Gıda) iş ilanı için son başvuru tarihi :14/01/2024
İş Tanımı : Ürünlerin Şirket Standardına Göre Teslim Alınmasını Ve Depolanmasını Sağlamak. İlgili Sipariş Ve Teslim Formlarından Gelen Bilgilerin Şirket Standartlarına Göre İşlenmesini Ve My Inventory Sistemine Doğru Bir Şekilde Girilmesini Sağlamak. Sipariş Taleplerine Göre Ürünleri Hazır Eder Gelen Siparişleri Gözden Geçirir Ve Depo Öneticisine Hatalar Ve Sorular Hakkında Bilgi Verir. Ürünü Stoklar, Tarih Etiketi Yapıştırır Ve Sıcaklığını Kontrol Eder.ilk Giren İlk Çıkar Methodunun Depoda Uygulanmasında Öncü Olur. Rafları, Palet Alanını Ve İş İstasyonlarını Temiz Tutarak Güvenli Ve Temiz Bir Çalışma Ortamı Sağlar; Temiz Nakliye İkmal Alanını Korumak; Prosedürlere, Kurallara Ve Düzenlemelere Uymak Zorundadır. Forklift Kullanımını Gerekli İş Güvenliği Hususlarına Uygun Olarak Yapar Ve Kurallara Uyar. Mükemmel Gıda Güvenliği Ve Sanitasyon Uygulamaları Uygular Ve Haccp Standartlarına Uygundur Yeme-içme Müdürünün Emriyle Yukarıdakilerle İlgili Diğer İşleri Yapmak.
Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması
Not: İnternet Üzerinden Başvuru Yapacak Adayların Sol Alt Köşede Bulunan ‘başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra İrtibat Bilgileri Kısmında Belirtilen Şekilde (iletişim Telefon Numarasından Yada E-posta Adresinden ‘özgeçmiş Paylaşarak) Başvuru Yapmaları Rica Olunur.
Kozyatağı , Gözdağı, Tuzla , Ümraniye Servislerimiz Mevcuttur

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Terminal Binası Asma Kat Yönetim Ofisleri Katı Ofis Kodu Ml 1303 Pendik İstanbul
Pendik
Istanbul / Türkiye

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.