iskurisilanlari.com > Çukurova iş ilanları > Seyhan iş ilanları > Seyhan Gazaltı iş ilanları > Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı elemanı aranıyor

Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı elemanı aranıyor

Seyhan’da Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı olarak çalışacak eleman alınacaktır.
Akdeniz Otomotiv Tic. Ve San. Ltd. Şti. (deniz Egzoz) 1994 Yılından Beri Türkiye Ve Yurtdışı İhracat Olmak Üzere Tüm Binek Ve Kamyon Araçlarının Egzozu, Jenaratör Egzoz, İş Makine Egzozları Ve Forklift Egzozlarının İmalatı Yapılmaktadır. Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere 23-35 Yaş Aralığında, İmal Edilecek Olan Egzozların Borularını, Bağlantılarını, Kapaklarını Kaynatacak Ustalar Aranmaktadır. Servis Ve Yemek Olanağı Mevcuttur. Servis Güzergahı E5, Çarşı, Kıyıboyu, Türkmenbaşı, Belediye Evleri, Görüşmelere Randevu Alınarak Gidilmesi Gerekmektedir.
İşyeri Adresi : Büyükdikili Mh 93025 Sokak No:9/a Seyhan /adana
Kıvanç Tekstil Geçince, Şimşek Jeneratör Arkası
Barkal Çukobirlik Dolmuşları Geçmektedir.
Montaj İşlerinde Tecrübeli, Teknik Resim Okuyabilen, Minimum 1 Yıl Tecrübeli, Askerlik İle İlişkisi Olmayan, Boru Ve Sac Kaynak İşlerinde Tecrübeli Takım Çalışmalarına Uyumlu, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, Takım Arkadaşı Arıyoruz.

Büyük Dikili Mh 93025 Sk.no:9/a
Seyhan
Adana / Türkiye

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.