iskurisilanlari.com > Osmangazi iş ilanları > Nilüfer iş ilanları > Nilüfer Güvenlik iş ilanları > Güvenlik Görevlisi Osmangazi

Güvenlik Görevlisi Osmangazi

İNALLAR HAYAT 2 SİTESİ’a Güvenlik Görevlisi alınacaktır.
Balat Mahallesinde Bulunan Sitemizin Giriş Bölümünde Görevlendirilecek Ön Danışma Hizmetlerini Yapacak Güvenlik Görevlisi Sertifikası Olan,tecrübeli, Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.
Site Sakini-ziyaretçi Ve Araç Giriş Çıkış Kayıtlarını Tutacak, Hukuk Kurallarına Uygun Talimatlar Çerçevesinde Fiziki Ve Teknik İmkanları Kullanarak; Can Ve Mal Güvenliğini, Huzuru Sağlamak İçin; Gözetim, Denetim Ve Kontrol Yapma Bilgi Ve Becerisine Sahip Güvenlik Görevlisi Çalışanı Aranmaktadır.
Servis Yoktur.yol Ücreti Veriliyor.
Iş Arayan Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir & Şifreniz İle E-şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak Şahsen İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.
İş Tecrübesi

Balat Mah Ilıca Sokak No 1 İnallar Hayar 2 Sitesi
Nilüfer
Bursa / Türkiye

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.