iskurisilanlari.com > Alanya iş ilanları > Alanya Halkla İlişkiler iş ilanları > Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı

Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı

Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı iş ilanı Alanya iş ilanlarında yer almaktadır. Başvuruda buluncakların Alanya / Çankaya’da ikamet etmeleri gerekmektedir.
Belirlenen Info Kokeyl Saatlerini Otellere Bildirmek Ve Misafir Sayılarını Belirterek Gerekli Kokteyl Hazırlğının Yapılmasını Sağlamak.info Kokteylinin Verileceği Saatten Önce Otelde Bulunarak Müşterilerin Şikayeti Olup Olmadığı Konusunda Ve Müşterilerle İlgili Her Konuda Resepsiyon Görevlisinden Bilgi Almak. Bir Sorun Olması Halinde Sorunun Giderilmesini Sağlamak.
Otelden Müşteri Giriş Listesi Almak, Kokteyle Katılan Ve Katılmayan Yolcuları Tespit Etmek Ve Katılmayan Yolcuları Yeni Bir Görüşme İçin Davet Etmek.kokteylin Yapılacağı Salonu Kontrol Etmek. Bir Eksik Ve/veya Bir Düzensizlik Olması Halinde Sorunun Giderilmesini Sağlamak.
Info Kokteylinde Müşterilere Şirketin Genel Yapısı, Otelin Düzeni, Gezebilecekleri Yerler, Ulaşım Olanakları, Alış-veriş Sırasında Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Konusunda Bilgi Vermek.
Müşterilere Şirketin Hazırlamış Olduğu Turlar Hakkında Bilgi Aktarmak. Tur Almak İsteyen Müşterilere Almak İstediği Turlar İle İlgili Biletlerin Satışını Yapmak. Müşterinin Kendisine Nasıl Ulaşacağına Ve Hangi Saatlerde Otelde Bulunduğuna Dair Bilgi Vermek.turlar İle İlgili Muhasebe Evraklarını Muhasebe Departmanına Teslim Etmek. Otelde Kendi Üzerlerine Zimmetli Olan İnfo Board Ve İnfo Mappelerin Kontrolünü Yapmak. Bir Eksiklik Olması Halinde Bu Eksikliği Gidermek Veya Giderilmesini Talep Etmek.
Konuşma Saatlerini Görevli Olduğu Otellerdeki İnfo Boardlara Asmak. Konuşma Saatine Ve İnfo Kokteyline Zamanında Gitmek.konuşma Saatlerinde Müşteriden Gelen Şikayetleri Dinleyerek Çözümlenebilecek Bir Sorun Olması Halinde Sorunu Çözmek, Problem Büyük İse Rehberler Müdürü’ Ne Durumu Aktarmak.
Müşterinin Oda Değişikliği Talebi Olması Halinde Otelin Boş Olması Durumunda Müşterinin Talebini Karşılamak. Müşterinin Otel Değişikliği Talebi Olması Durumunda, Müşteri Hizmetleri Departmanı’na Müşterinin Otel Değişikliği Talebini İleterek Bilgi Almak Ve Bu Bilgileri Müşteriye İletmek. Otel Değişikliği Yapılacak İki Otel Arasında Fiyat Farkı Olması Halinde, Fiyat Farkını Müşteriye Bildirmek Ve Müşteriden Onay Aldığına Dair Belgeyi Müşteri Hizmetleri Departmanı’na İletmek.
Çalıştığı Bölgedeki Otelleri İyi Bilmek.
çalıştığı Pazarın Kültürünü Çok İyi Bilmek.
Satış Ve Pazarlama Konusunda Bilgi Sahibi Olmak.
Turlar Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olmak.
Aktif Olarak Araç Kullanabilmek.
Diksiyonu Düzgün Olmak.
Ikna Kabiliyeti Yüksek Olmak.

Saray Mh Ataturk Bulvarı Cetın Sok No:174

Alanya
Alanya Antalya
Alanya
Antalya / Türkiye

DİANA TURİZM OTELCİLİK TİC VE SAN A Ş Alanya 23-05-2022

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun.