iskurisilanlari.com > Akkışla iş ilanları > Bünyan iş ilanları > Bünyan Ön Muhasebeci iş ilanları > Ön Muhasebeci Bünyan

Ön Muhasebeci Bünyan

Bu iş ilanına başvurular sadece Bünyan’da ikamet edenler kabul edilecektir.
Kozmetik Ve Doğal Yağlar Alanında E-ticaret Yapılan Firmada İşletmenin Mali Hareketlerini Analiz Edebilecek, Nakit Ve Banka Kayıtlarını Tutabilecek,hesap Fatura Portalı Üzerinden Fatura Kesimi Ve Fatura Takibi Yapabilecek,daha Önce Ön Muhasebe Bilgisine Sahip Ekip Arkadaşı Aramaktayız.detaylar Paylaşılan Numaralardan (5523273430 / 05069176694) Yüzyüze Randevu Alınarak İş Yeriyle Görüşülecektir.
Lütfen Kuruma Gelerek Ya Da Aşağıdaki Adımları İzleyerek Online Başvuru Yapınız.
1- Www.iskur.gov.tr İşkur’a Giriş İçin Tıklayınız İşkur Web Sitesine Tc Kimlik Numara Ve Şifreniz İle Giriş Yapınız.sadece Resmi Web Siteden Şifre İle Giriş Yaptığınız Ve Başvuruyu Tamamladığınız Takdirde İşveren İletişim Bilgilerine Ulaşabileceksiniz.
2-özgeçmiş Alanında Bulunan Meslek Ve Öğrenim Bilgileriniz İle Başvuracağınız İlandaki Bilgilerin Aynı Olmasını Sağlayınız.
3-ilan Sayfasının En Sonundaki “başvur” Butonuna Tıklayınız Ve Başvurunuzu Tamamlayınız Daha Sonra Firma İle İletişime Geçebilirsiniz.
Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi
Deneyimli

Talatpaşa Mah.ilkyaz Cad.d Blok.no:15b Kocasinan/kayseri
Kocasinan
Kayseri / Türkiye

Bu işi kaçırdınız! Eleman alımı yapıldı. Hemen benzer ilanlardan başka bir ilana başvuruda bulunun.