iskurisilanlari.com > Düzce iş ilanları > Düzce Mağaza Elemanı iş ilanları > Satın Alma Uzmanı

Satın Alma Uzmanı

Düzce’de Navek Sportif Ürünler Ve Danışmanlık A.Ş’ta çalıacak personel aranıyor.
Spor ürünleri konusunda faaliyet gösteren şirketimizin Ataşehir’de yer alan Merkez Ofis’inde görevlendirmek üzere;Aşağıdaki belirtilen niteliklere sahip,Satın Alma Uzmanı aramaktayız.İŞİN TANIMI;Hizmet ve teknik malzeme alımlarına ilişkin operasyonel süreçlerin takibini yapmak,Tedarikçi yönetimi, teklif ve sözleşme süreçlerini yürütmek,Ürün ve hizmetlerin zamanında ve doğru şekilde tedariğinin gerçekleştirilmesini sağlamak,İhtiyaç duyulan malzeme veya hizmet alımları için sektör ve piyasa analizleri yapmak, iç müşterilerle koordineli çalışarak numune talebi ve takibi süreçlerini yürütmek,Satın alma süreçlerine ilişkin raporlamaları yapmak,ADRES :Örnek Mahallesi Şehit Cahar Dudayev Caddesi Rast sokak No:5/AAtaşehir İstanbul (NAVEK MAĞAZA)

Aranan Nitelikler

* Tercihen Üniversitelerin Lisans ve üstü bölümlerinden mezun, * Hizmet, teknik malzeme, ekipman vb. satın alma süreçlerinde min. 2 yıl tecrübeli, * Tedarikçi yönetimi, teklif ve sözleşme süreçlerinde tecrübeli, * MS Office programlarına ileri derecede kullanabilen * Analitik düşünme becerisine sahip, * Müzakere becerileri gelişmiş, * Güçlü iletişim becerileri, ikna ve koordinasyon yeteneğine sahip, * Ataşehir bölgesine yakın çevrede ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Navek Sportif Ürünler Ve Danışmanlık A.Ş Düzce 14-03-2022

Mesai saatleri içinde iletişim bilgileri görüntülenebilir.

Bu ilana başvuru için hatırlatma kur...

Uygun saatlerde tekrar bu ilana bakmak için eposta adresinizi yazın

işveren iletişim bilgileri sadece 09:00 - 19:00 saatleri arasında görüntülenebilir.

Eposta adresine bu ilana başvuru için hatırlatma gelmesi için hatırlatıcınıza ekleyin. Yarın sabah 09:00 da size hatırlatacağız.